Nové hvězdy u nás
září stylově

Šantovka nejsou jen nákupy, jídlo a zábava, ale také design, řemesla, lokální značky, udržitelnost a kreativita. To vše v novém projektu ŠANTOVKA STAR(T)S.

Pomáháme startupům, řemeslníkům, studentům, umělcům a všem, kteří přicházejí s originálními nápady.

Moderní a otevřený
Prostor

Náš prostor je otevřený všem nejrůznějším záměrům, produktům i uměleckým dílům. V moderně pojatém showroomu je připraveno zázemí pro prezentaci, která nemá téměř žádné limity.

' Přijď se k nám podívat

Postaráme se také
o propagaci

Týden, co týden dáváme do světa informace o vycházejících hvězdách, ať už prostřednictvím virtuálního světa, tak také u nás v Šantovce a nejbližším okolí. Může se stát, že se o záměry začnou více zajímat i média nebo i případní investoři.

' Mrkni na naše star(t)s

ŠANTOVKA STAR(T)S
spojuje

Šantovka Star(t)s je ale i místem pro setkávání se všech, co začínají se svými nápady pronikat do světa businessu a chtějí si vzájemně předávat cenné zkušenosti nebo své vize spojit i s někým dalším. Výzev je celá řada, tak neváhej a připoj se k nám.
Společně s námi se můžeš stát hvězdou!

' Vyplň přihlášku

často kladené dotazy

Je účast v projektu opravdu zcela zdarma?

Ano, prostor Ti poskytneme zcela zdarma. Na oplátku za to chceme pouze to, abys o projektu dal vědět na sociálních sítích a webových stránkách. Jediný přímý náklad, který je spojen s účastí, je nutnost mít sjednané pojištění odpovědnosti.

Mohu se projektu účastnit opakovaně?

Neříkáme rovnou, že ne, ale naše vize je taková, že chceme dát příležitost co největšímu počtu subjektů. Pokud nám to bude dávat smysl a bude prostor v harmonogramu, je možné, že se domluvíme.

Musím si zařídit vlastní personál?

Ano. My poskytujeme pouze prostor v obchodním centru Galerie Šantovka a základní propagaci. Vše ostatní je na Tobě.

Mohu mít otevřeno po celý den?

Ano, bránit Ti v tom nebudeme. Prodejnu můžeš mít otevřenou po celý den od 9 do 21 hodin, případně dle otevíracích hodin obchodního centra. Ale my požadujeme povinně pouze otevírací dobu od 13 do 19 hodin každý den. Důvodem je skutečnost, že mnoho subjektů by nebylo schopno vykrýt celou otevírací dobu, proto byla stanovena jedna obecná, která se promuje napříč projektem.

Jak se mohu do projektu přihlásit?

Je to jednoduché. Stačí vyplnit přihlášku na webu santovkastarts.cz nebo napsat e-mail na .

Nezapadám do žádného tematického měsíce, co s tím?

Napiš na e-mail a uvidíme se s tím bude dát udělat 🙂

Co mne čeká po zařazení do programu projektu?

Bez papírování se to neobejde, takže si podepíšeme smlouvu o spolupráci. Poté je zapotřebí vyplnit medailonek na web a poslat fotografie Tvé tvorby/činnosti podnikání. A to je z hlediska byrokracie vše. Dále už je to čistě na Tobě, neboť je zapotřebí se na prezentaci připravit, pokud z ní chceš vytěžit co nejvíc.
Základem je kvalitní prezentace, dostatek produktů, doprovodné služby a také využití benefitů, které v rámci projektu nabízíme. Těmi jsou možnost umístění letáčků na infostánek, puštění spotu v mall rádiu, umístění grafiky na LED obrazovky v Šantovce, umístění plakátů do klip rámů v Šantovce.

Jaké je v prodejně vybavení?

V jednotce máme TV, 2 kulaté stolky, pohovku, konferenční stolek, křeslo, 3 židle, věšák na oblečení, štendr, vestavěné poličky a výstavní systém na zdech k umístění obrazů a jiných předmětů na háčky. V případě, že je Galerie Šantovka nepotřebuje pro jiné účely je k dispozici 1 výstavní stojan.
Jednotka rovněž disponuje malou technickou místností s malým umyvadlem.

Mohu své produkty/služby v jednotce prodávat?

Ano, v tom Ti bránit určitě nebudeme.

Kde se prodejní jednotka nachází?

Jednotka se nachází v obchodním centru Galerie Šantovka v centru Olomouce. Nalezneš ji v 1. patře v blízkosti prodejny Sinsay.

Jak je to s parkováním?

Účastníci projektu mají zajištěno po celou dobu účasti v projektu parkování zdarma v podzemních garážích.

Kdy si mohu začít navážet produkty do jednotky?

V pondělí v dopoledních hodinách proběhne předání jednotky do Tvých rukou na základě předávacího protokolu. Pak už je to celé jen na Tobě.

Je v jednotce internet?

Ano, pro účastníky projektu je k dispozici internet v podobě síťového kabelu nebo wifi připojení.

Kdo se projektu nemůže účastnit?

Projekt není určen pro prodejce zboží, kteří produkty u někoho nakoupí a poté je dále prodávají.

Partneři