Objevte u nás svoji
jedinečnou hvězdu

Přijď se podívat na to, co vymysleli lidé z regionu, tvoji sousedi, budoucí hvězdy.

Digitální cestovní deník, který sdílíš s dobrodruhy z celého světa. Designový interaktivní zámek na kolo nebo lyže, který ti nahlásí každého, kdo se jen dotkne tvých věcí.

Potkej se osobně s tvůrci,
vývojáři a kreativci
a poznej jejich příběhy

Originální trika, mikiny a další vychytané oblečení. Stylové výrobky z betonu nebo recyklovaného papíru, nejnovější mobilní aplikace na gastro zážitky či ozonové mikrovlnky na dezinfekci předmětů.

' koukni na plán

Galerie Šantovka
se mění

Už letos a příští rok uvidíš nové interiéry, odpočinkové zóny, ochutnáš jídla v nových restauracích a bistrech, nebo si koupíš fresh potraviny ve stáncích v pasáži.

Změní se i prostory kolem galerie a na střechách. Na nich chystáme zelené oázy s květinami, bylinkami, zeleninou a ovocem, včelími úly a komunitní zahradou. Šantovka navazuje vztahy se svými sousedy v Olomouci i okolí.

časový a tématický plán

02
Únor 2024
1. Týden
5.2.-11.2.

MalovAnna

Ručně malované stěny, výlohy, svatební dekorace a produkty pro děti.

2. Týden
12.2.-18.2.

Andělské pralinky

Jsme výrobci luxusních ručně vyráběných Andělských pralinek. Pralinky vyrábíme z belgické čokolády Callebaut a francouzské čokolády Michel Cluizel. Kromě pralinek a dalších dobrot z čokolády se specializujeme také na výrobu makronek, narozeninových i designových svatebních dortů a prakticky všech sladkých výrobků a zákusků, které jsou součástí sweet baru. K našim specialitám patří Janáčkovy koláče, které jsou naším rodinným receptem. Jsme držiteli ocenění Česká Chuťovka a HANÁ Regionální Produkt.

3. Týden
19.2.-25.2.

Mazaný králíček

Originální brože a šperky z Olomouce.

4. Týden
26.2.-3.3.

BKartPhotos

Fine Art a fotografická tvorba umělkyně Barbory Kománkové.

03
Březen 2024
1. Týden
7.3.-10.3.

Prosa

Silvia Ďurovcová, slovenská maliarka, zaujala divákov svojou tvorbou na samostatných a skupinových výstavách na Slovensku aj vo svete. Jej tvorivý duch ju priviedol k založeniu značky PROSA. Ako hlavná výtvarníčka a tvorkyňa vnáša svoje charakteristické umelecké myslenie do každého módneho kúsku. Toto plynulé spojenie umenia a módy predstavuje jej odhodlanie k inovatívnemu sebavyjadreniu a kolekcie značky PROSA sú pokračovaním jej umeleckej vízie.

2. Týden
11.3.-17.3.

Zde můžeš být právě ty!

3. Týden
18.3.-24.3.

CALTHA – přírodní kosmetika s láskou a od srdce

Výroba přírodní kosmetiky mi pomohla otevřít oči a změnila mé životní stereotypy a hodnoty. Dovoluje mi objevovat sebe samu a překračovat své limity. Díky ní nacházím další oblasti seberealizace – zkoumám nové ingredience, jsem umělkyní při navrhování nových designů mýdel i alchymistkou při vymýšlení a ladění nových bylinných receptur. Vytvářet produkty, které jsou užitečné, potřebné a navíc dělají ostatním lidem radost, to mi dává v životě smysl.

4. Týden
25.3.-31.3.

Bohemsca

Bio české limonády, prémiové toniky, ovocné mošty a bio zahradní sirupy.